Výroba pečiatok a menoviek

Založili ste firmu a potrebujete pečiatku? Prídte ku nám a my ju pre Vás vyrobíme. Expres do hodinky alebo v štandardnej dobe do 24 hodín. Ponúkame samonamáčacie pečiatky TRODAT, SHINY a TRAXX vo všetkých dostupných veľkostiach taktiež okrúhle pečiatky, drevené a reliéfne pečiatky. Pokiaľ potrebujete len výmenu štočku do existujúcej pečiatky radi Vám vyrobíme len štočok. Ponúkame Vám menovky na dvere a schránky v najlepších cenách. Pri odbere viacerých kusov dokonca aj so zľavou. Špeciálne ponuky pre firmy zaoberajúce sa výmenou schránok, schránkovým systémom na dvere a pre spoločenstvá vlastníkov a bytové družstvá, informujte sa osobne. telefonicky alebo e-mailom na možnosti spolupráce.

Pečiatky /TRODAT, SHINY, TRAXX/
Samonamáčacie pečiatky od popredných výrobcov špičkovej kvality. U nás na sklade kompletný výber. Bežné veľkosti a farby do 24-48 hodín prípadne aj na “počkanie”
u nás na prevádzke. Pri výbere špecifických farieb a veľkostí dodanie do 3-5 pracovných dní. Vyrábame aj samostatné štočky do vašich pečiatok a v prípade záujmu u nás aj náhradné podušky skladom čierne, modré, červené, zelené – iné farby na objednávku.

Pre ochranu a zvýšenú exkluzivitu dokumentov Vám odporúčame reliéfne pečiatky. Kvalitné stolové ale aj cestovné verzie od firmy IDEAL a SHINY sú zárukou dlhej spokojnosti. Reliefne pečiatky využívajú na označenie tlak medzi patricou-matricou a otlačok je vy vyrazený priamo do papier, nepoužíva sa farba ale efekt reliéfu, ktorý vznikne. Dokumety tak získavajú vysokú mieru zabezpečenia a v neposlednom rade sa stávajú zaujímavými.


Kompletná ponuka samonamáčacích a reliéfnych pečiatok v našom e-shope

Menovky ne dvere, menovky na schránky a kancelárie
Kto by nechcel mať svoje dvere označené krásnou menovkou? U nás si vyberie každý. Skladom máme dvojvrstvové plasty s povrchom zlatým/ strieborným lesklým,zlatým/strieborným matným, zlatým/strieborným škrabaným povrchom. klikni si na ukážku a kompletnú ponuku. pokiaľ nenájdete vhodný tvar v našej ponuke nevadí pošlite si nákres a vyrobíme vám menovku na mieru. Ponuka platí aj pre schránkové menovky a menovky na kancelárie. Pri kanceláriách je možné gravírovací plast s hrúbkou cca 1mm podlepiť plastom čiernym – 5mm pre zvýšenie hrúbky a od steny odsadiť dištančnými štuplíkmi.

Kompletná ponuka menoviek v našom e-shope

LASEROVÉ REZANIE A GRAVÍROVANIE
Veľká škála gravírovateľných povrchov a špičkový laser od firmy Epilog s plochou 30x40cm , možnosťou gravírovať predmety s výškou až 100mm a rozlíšením 1000DPI sú zárukov vašej spokojnosti.