Veľkoformátová exteriérová tlač

Na exteriérových tlačiarňach ponúkame digitálnu tlač až do rozmeru 1,6 x 50 metrov. Potrebujete niečo ešte väčšie v kooperácii zabezpečíme tlač v 1 kuse až do šírky 5 metrov /podľa použitého média /.

Rozlíšenie od 360 až po 1440DPI je zárukou špičkových výsledkov na všetkých médiách od základného papieru na billboard až po veľkoformátové forografie a reprodukcie plátna.

Exteriérové materiály ako 120g blueback papier /bilboardový/, 135g lesklý papier, 150 citylight papier, lesklý a matný fotopapier až do 240gr., samolepky 1-3, 3-5, 5-7 a 10 ročné, vision samolepka na dopravné prostriedky a výklady, autoplachtovina, mesh, taktiež kvalitné plátno či vlajkovina čakajú na Vaše zákazky. S nami jednoducho polepíte Váš výklad či autopark. Naši pracovníci sú pripravení aj na odbornú inštaláciu pre čo najdlhší úžitok z profesionálnej tlače.

Laminacia tekutým laminátom alebo laminácia laminovacou fóliou na ochranu výtlačkov pred mechanickým poškodením a predĺženie životnosti o cca 1-2 roky. Laminácie obsahujú UV filter! Používame klasické cartrige nie dolievací atrament čo zaručí dlhú životnosť výtlačkov bez blednutia farieb a farebnú vernosť a v neposlednom rade aj bezproblémovú opakovateľnosť zákaziek u nás produkovaných.