Rezaná reklama

Označenie vašej firmy či vozového parku nebolo nikdy jednoduchšie. Prídte sa presvedčit a vytvorte spoločne s naším tímom grafikov unikátne diela,… rezaná reklama je najjednoduchší spôsob označenia firemnej identity.

Kvalitné fólie značiek ORACAL, JAC, IMAGE PREFECT, 3M a AVERY so životnosťou podľa výberu od krátkodobého použitia na rôzne akcie až po dlhodobé označenia /7 a viac rokov/ v rôznych farebných i metalických, neónových, flôrescentných, translucentných či retroreflexných prevedeniach a v šírkach do 50-123cm v spojení s precíznym rezacím plotrom a šikovnosťou našich pracovníkov zaručia profesionálny výsledný produkt, ktorý Vám bude dlho pripomínať správny výber reklamného partnera.

Rezaná reklama sa využíva či už v interiéry na rôzne designové polepy stien a nápisy ale aj na exteriér ako výklady, autá, reklamné pútače, a i.. Fólie je možné aplikovať na ľubovolné hladké povrchy v niektorých prípadoch i mierne štruktúrované povrch /wall fólie a pod./.Podľa využitia napríklad na oblé povchy automobilov je potrebné použiť kvalitnejšie polymérové 5 a viac ročné fólie, na rovnejšie povrchy výkladov a reklamných pútačov postačí aj monomerická 3 ročná fólia. V ponuke máme aj špeciálne fólie (reflexné, odrazové, translucentné – svetelné reklamy, bezpečnostné, magnetické, flôrescentné, a i.).

Kvalitný ploter v šírke až 1200mm zaručuje presné produkty s minimálnym obmedyením Vaších predstáv,

Správny výber fólie zaručuje vysokú životnosť, neriskujte svoje peniaze a poradte sa s našim odborne vyškoleným personálom.