Digitálna tlač

Ponúkame Vám digitálnu tlač do formátu A3 aj v expresných dodacích dobách /pošli podklad do 12,00 a produkt je na druhý deň hotový/

Na digitálne tlače menšieho rozsahu vám ponúkame čiernobielu a farebnú tlač na našich A4 a A3 strojoch značky XEROX. Vďaka kvalite až do 2400DPI a rýchlosti tlače 2200 hárkov A4 farebnej a celkovo až 6000A4 čiernobielej tlače budete prekvapený rýchlosťou zrealizovania zákazky. Pre väčšie objemy tlače Vám ponúkame v kooperácii ofsetovú tlač do formátu B1 na vysokej úrovni na strojoch Heidelberg.


Čiernobiele digitálne A4 multifunkčné zariadenie XEROX WorkCentre 4250 s rýchlosťou až 50 strán za minútu, Čiernobiele digitálne A3 multifunkčné zariadenie XEROX WorkCentre s rýchlosťou až 30 strán za minútu Vám prinášajú kvalitné čiernobiele výtlačky aj na počkanie rýchlosť, rozlíšenie , použiteľné papiere až do 210 gramov a cena kópie, ktorá Vás prekvapí. Vaše práce aj na počkanie pri dodaní korektných tlačových podkladov /tlačové PDF/.

Farebná tlačiareň XEROX Phaser 7500 na tlačoviny v malých a strdných objemoch s rýchlosťou tlače cca 35 farebných A4 za minútu v brilantných farbách a tlačou až do formátu SRA3 s gramážou od 80 až do 300gramov.
Tlačíme nielen nami navrhnuté produkty ale aj donesené/poslané dáta (doc, pdf, jpg, cdr…). Rýchlo vytlačíme manuály, diplomové práce, vizitky pozvánky letáky, plagáty, pohladnice a i.

Technológia digitálnej tlače je vhodná napríklad na:
vizitky, letáky, manuály, buletiny, jedálne a nápojové lístky, cenníky obecné noviny,…
Technológia ofsetovej tlače je vhodná najmä na veľké objemy tlače ako:
Katalógy, letáky nad 1000A4, vizitky nad 500ks z jedného mena, kalendáriky, plagáty až do formátu A0 od cca 200ks, časopisy, bulletiny nad 1000ks,…

Samozrejmosťou je dokončovacie spracovanie tlačovín ako orez a väzba V1,V2, V8 či knižná väzba, bigovanie, falcovanie, laminovanie, perforovanie, dierovanie, ale aj dodatočné číslovanie, zlátenie či dotlač parciálnym lakom pre efektnosť dokumentu.