Služby ktoré ponúkame od grafiky po tlač

Naša reklamná agentúra je zároveň aj chránenou dielňou, informujte sa o možnom náhradnom plnení pre vašu firmu a investujte peniaze v chránenej dielni za profesionálne služby a produkty.

Digitálna tlač maximálny formát SRA3

Na kampane menšieho rozsahu vám ponúkame digitálnu čiernobielu a farebnú tlač na našich A3 strojoch značky XEROX.

Viac info

Veľkoformátová interiérová tlač

Interiérová tlač na plotri vhodná na plánografickú tlač, ale aj na fotografickú tlač vo vysokom rozlíšení na rôzne materiály.

Viac info

Veľkoformátová exteriérová tlač

Špičkové výsledky na všetkých podporovaných médiách od billboardu až po fotografie a reprodukcie plátna.

Viac info

Rezaná reklama

Potrebujete označiť vašu prevádzku, automobil,… rezaná reklama je najjednoduchší spôsob označenia firemnej identity.

Viac info

Potlač textilu, predmetov

Potlač textilu sublimáciou na pes vlákna, nažehľovačkou, sietotlačou na bavlnu, reklamnú výšivku vám nielen navrhneme ale aj zrealizujeme.

Viac info

Reklamný textil, výšivka

U nás Vám vyšijeme aj 1 kus. Froté osušky, uteráky, čiapky, šiltovky, tričká, polokošele, košele, mikiny, bundy a veľa iného…

Viac info

Polep automobilov a výkladov

V naše ponuke sa nachádzajú aj bezpečnostné fólie na ochranu Vášho automobilu či výkladu Vašej predajne. Ponúkame rozne druhy privátnych fólii a autofólií svetových výrobcov.

Viac info

Tlač malých a veľkých fotografií

Profesionálna fototlačiareň pre formáty 10×15, 13×18, 15×20, 15×21, 15x23cm Mitsubishi a vysokorýchlostná veľkoformátová profesionálna tlačiareň EPSON.

Viac info

Frézovaná a gravírovaná reklama

Ponúkame Vám frézovanú reklamu: logá, písmená, texty prípadne tabule s gravírovaným textom prípadne s lepeným frézovaným doplnkom. gravírovanie laserom i polystyrénové napisy a logá.

Viac info

Výroba pečiatok a menoviek

Expresná výroba štočkov a pečiatok a podušiek, značiek ako Trodat, Shiny, Deskmate, výroba menoviek na dvere a schránky. U nás ponúkame aj v expresných lehotách – na počkanie u nás na prevádzke.

Viac info

Výroba a montáž svetelných reklám

Vieme vyrobiť klasické svetelné boxy – obojstranné, jednostranné, ukotvené na konzolu alebo priamo na stenu ale aj samostatné písmená či loga podsvietené či nasvietené led modulmi.

Viac info

Realizácia leteckých záberov

Realizujeme letecké zábery pre obce, dokumentovanie priemyselných zón, zábery pre realitné kancelárie a reklamné agentúry.

Viac info